Čtvrtá třída

I v tomto ročníku mají děti prostor, ve kterém přebírají odpovědnost za vlastní učení. Podporujeme je ve zvědomování klíčových kompetencí a nabízíme rozvojové workshopy. Zařazujeme domácí přípravu v návaznosti na povinné výstupy a organizovanou výuku TV a ICT. V angličtině pokračujeme v systematické práci s učebnicemi a s ohledem na jejich připravenost děti podporujeme v účasti na cambridgeských zkouškách. >více o koncepci školy  

 
Učitelský tandem třídy
PhDr. Anežka Reichelová
třídní učitelka (tandem třídy)
Tahle škola je taková, jakou bych si přála navštěvovat jako malá. Jsem tu ráda.
Bude tady Tvoje jméno?
učitel/ka (tandem 4. třídy)
Dává ti smysl provázet děti vzděláváním na základce? Chceš ale učit jinak? Hledáme Tě nejen do tandemu 4. třídy! Připoj se k týmu nadšených a vzájemně se podporujících učitelů a pojď s námi měnit české školství!
 
Další pedagogové
Mgr. Anna Babanová
učitelka Hejného matematiky (tandem)
Spolupráce se školou pro mě znamená smysluplné hledání odpovědí na otázky co učit, jak učit a proč. Škola partnersky zve děti k učení, což je velmi inspirativní a cenné.
Justyna Kabelková, BSc
učitelka Hejného matematiky (tandem)
Mým cílem je představit dětem co nejvíce matematické krásy a přivést je k mnoha „aha“ momentům. Baví mě hledání různých metod a způsobů vysvětlení, které dětem pomohou pochopit dané téma.
Ing. Iva Jabůrková
učitelka angličtiny (tandem)
Tato škola plná vstřícných lidí, kteří společně hledají cesty, jak zajímavě a přitažlivě dětem přiblížit potřebné znalosti a zároveň kultivovat jejich osobnost, učit spolupráci a úctě jeden k druhému.
Evgenii Chekunov, Ph.D.
učitel angličtiny (tandem)
Škola nabízí příležitost k realizaci vlastního potenciálu. Věřím, že každý žák má svůj jedinečný talent. Svou roli vnímám v pomoci žákům tyto talenty najít a rozvíjet v hodinách angličtiny.
Mgr. Jan Pevný
učitel výuky v projektech (tandem)
Smyslem a posláním je vytvářet dětem co nejvíce inspirativní prostředí.
Mgr. Petr Štván
učitel výuky v projektech (dílna)
Jsem rád, že jsem součástí týmu, který buduje smysluplnou školu a chce společně tvořit lepší svět.
Jana Tomešová
učitelka VV
učitelka výuky v projektech (dílna)
Tato škola je pro mě krásná tím, že dokáže vytvářet prostředí, kam se chodí učit, rozvíjet a bavit nejen děti, ale i učitelé. 
Kateřina Dostálová
učitelka HV
Naše škola je pro mě místem, kde se sny stávají skutečností, kde žádný cíl není nedosažitelný, pokud jsme odhodláni k němu dojít, a kde jsou děti zapojeny ve smysluplném procesu učení. Baví mě být součástí této každodenní reality a zažívat s dětmi radost z vlastního či společného poznávání světa.
Mgr. Zuzana Brožová
učitelka TV (tandem)
Prostor pro setkávání, tvoření, objevování, pro pobyt v přírodě i ve městě. Pro život v celé jeho barevnosti. To je pro mě tato škola.
SEZNAM VYBAVENÍ A POTŘEB
PRO 4. TŘÍDU
 
Zprávy z výuky

Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 4

+420 608 948 311

skola@smp-jm.cz

Kontakt do družiny: +420 602 255 727

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Zásady ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

  • Facebook - White Circle

© 2014–2020