Čtvrtá třída

I v tomto ročníku mají děti prostor, ve kterém přebírají odpovědnost za vlastní učení. Podporujeme je ve zvědomování klíčových kompetencí a nabízíme rozvojové workshopy. Zařazujeme domácí přípravu v návaznosti na povinné výstupy a organizovanou výuku TV a ICT. V angličtině pokračujeme v systematické práci s učebnicemi a s ohledem na jejich připravenost děti podporujeme v účasti na cambridgeských zkouškách. >více o koncepci školy  

 
Učitelský tandem třídy >více o tandemové výuce
PhDr. Anežka Reichelová
třídní učitelka (tandem třídy)
Tahle škola je taková, jakou bych si přála navštěvovat jako malá. Jsem tu ráda.
Bude tady Tvoje jméno?
učitel/ka (tandem 4. třídy)
Dává ti smysl provázet děti vzděláváním na základce? Chceš ale učit jinak? Hledáme Tě nejen do tandemu 4. třídy! Připoj se k týmu nadšených a vzájemně se podporujících učitelů a pojď s námi měnit české školství!
 
Další pedagogové
Mgr. Anna Babanová
učitelka Hejného matematiky (tandem)
Spolupráce se školou pro mě znamená smysluplné hledání odpovědí na otázky co učit, jak učit a proč. Škola partnersky zve děti k učení, což je velmi inspirativní a cenné.
Justyna Kabelková, BSc
učitelka Hejného matematiky (tandem)
Mým cílem je představit dětem co nejvíce matematické krásy a přivést je k mnoha „aha“ momentům. Baví mě hledání různých metod a způsobů vysvětlení, které dětem pomohou pochopit dané téma.
Ing. Iva Jabůrková
učitelka angličtiny (tandem)
Tato škola plná vstřícných lidí, kteří společně hledají cesty, jak zajímavě a přitažlivě dětem přiblížit potřebné znalosti a zároveň kultivovat jejich osobnost, učit spolupráci a úctě jeden k druhému.
Evgenii Chekunov, Ph.D.
učitel angličtiny (tandem)
Škola nabízí příležitost k realizaci vlastního potenciálu. Věřím, že každý žák má svůj jedinečný talent. Svou roli vnímám v pomoci žákům tyto talenty najít a rozvíjet v hodinách angličtiny.
Mgr. Jan Pevný
učitel výuky v projektech (tandem)
Smyslem a posláním je vytvářet dětem co nejvíce inspirativní prostředí.
Mgr. Petr Štván
učitel výuky v projektech (dílna)
Jsem rád, že jsem součástí týmu, který buduje smysluplnou školu a chce společně tvořit lepší svět.
Jana Tomešová
učitelka VV
učitelka výuky v projektech (dílna)
Tato škola je pro mě krásná tím, že dokáže vytvářet prostředí, kam se chodí učit, rozvíjet a bavit nejen děti, ale i učitelé. 
Kateřina Dostálová
učitelka HV
Naše škola je pro mě místem, kde se sny stávají skutečností, kde žádný cíl není nedosažitelný, pokud jsme odhodláni k němu dojít, a kde jsou děti zapojeny ve smysluplném procesu učení. Baví mě být součástí této každodenní reality a zažívat s dětmi radost z vlastního či společného poznávání světa.
Mgr. Zuzana Brožová
učitelka TV (tandem)
Prostor pro setkávání, tvoření, objevování, pro pobyt v přírodě i ve městě. Pro život v celé jeho barevnosti. To je pro mě tato škola.
SEZNAM VYBAVENÍ A POTŘEB
PRO 4. TŘÍDU
 
Zprávy z výuky

Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 4

+420 608 948 311

skola@smp-jm.cz

Kontakt do družiny: +420 602 255 727

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Zásady ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

  • Facebook - White Circle

© 2014–2019