Druhá třída

V prvních dvou ročnících vycházíme co nejvíce z přirozenosti dětí. Dáváme prostor naplňování jejich potřeb a poznávání základních technik a principů. Systematicky budujeme základy, na kterých stavíme ve vyšších ročnících. Děti si přirozenou formou s důrazem na učení se poslechem a komunikací osvojují základy angličtiny a také projektového řízení. Několikrát týdně tráví čas mimo budovu školy, prostřednictvím výuky venku a lesní družiny. >více o koncepci školy

 
Učitelský tandem třídy
Mgr. Lucie Pokorná
třídní učitelka (tandem třídy)
učitelka angličtiny (tandem)
Tato škola je pro mě vzácné místo, kde si děti mohou jít za tím, co je zajímá, a cíleně a odpovědně se učit se svými nápady pracovat.
Mgr. Michaela Švandová
učitelka (tandem třídy)
Škola je nedílnou součástí života každého z nás. Pro mě je to místo podpory, respektu, inspirace, bezpečí, vzájemného obohacení a sdílení. Jsem ráda, že mohu být jeho součástí a zároveň se na něm aktivně podílet.
 
Další pedagogové
Renata Krčmářová
učitelka angličtiny (tandem)
Jsem ráda, že jsem součástí něčeho tak velkého, jako je budování naší jedinečné školy. Již nyní je plná skvělých dětí a usměvavých kolegů. Díky nim se do práce těším každý den!
Jana Tomešová
učitelka výuky v projektech (dílna)
Tato škola je pro mě krásná tím, že dokáže vytvářet prostředí, kam se chodí učit, rozvíjet a bavit nejen děti, ale i učitelé. 
Bc. Lukáš Truksa
učitel HV, VV
Život je intenzivní dlouhodobý projekt, ve kterém se nikdy nepřestaneme učit nové věci. Baví mě připravovat děti na to, aby každé z nich převzalo odpovědnost za ten svůj.
DO TÉTO TŘÍDY BY MOHLO CHODIT I VAŠE DÍTĚ
SEZNAM VYBAVENÍ A POTŘEB
PRO 2. TŘÍDU
Zprávy z výuky
 

Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 4

+420 608 948 311

skola@smp-jm.cz

Kontakt do družiny: +420 602 255 727

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Zásady ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

  • Facebook - White Circle

© 2014–2020