16.12.2019 - 20.12.2019

Integrované bloky - Mirka, Kačka

V pondělí jsme společně s druháky, třeťáky a páťáky navštívili divadelní představení v Národním divadle - Vidím, nevidím. Představení souznělo s jedním z našich adventních - vánočních témat, kterým je rodina a jejich různé formy. Příběh Agátky nám ukázal, jak i dítě s jinými potřebami v důsledku svého znevýhodnění (Agátka byla nevidomá) může vidět svět barevně a pestře.


Matematika - Mirka, Kačka

Jelikož je poslední týden kalendářního roku, ve kterém jsme ve škole, na matematice jsme si procházeli pracovní sešit a dodělávali úkoly, které nám chyběli. Děti si také zkoušely vytvořit úkoly pro ostatní děti - inspirovány dosavadními cvičeními, mohly vymyslet úkoly podle sebe. Někdo udělal třeba labyrint, jiný zase úlohy na sčítání nebo množiny.


Angličtina - Renča, Iva

V angličtině jsme uzavřeli téma Pets - domácí zvířata a pak už se věnovali jen Vánocům. Děti měli také výjimečně možnost podívat se na film v anglickém jazyce.


Čtenářská dílna - Kačka

Tento týden jsme uzavírali naše téma rodina, děti dostali do skupinek rozstříhané obrázky z pohádek různých rodin (maminka s dětmi, rodiče s dětmi, bezdětný pár, maminka a jedno dítě, prarodiče a dítě) a přiřazovali je k postavičkovým schématům. Vznikl z toho zajímavý obrázek, se kterým budeme ještě pracovat na konci školního roku.


Adventní slavnost

V pátek dopoledne jsme s dětmi vyrazili do Komunitního centra Matky Terezy na Hájích, kde jsme si na pódiu nacvičovali představení Proč slavíme Vánoce? Odpoledne nás totiž čekala premiéra a zároveň i derniéra tohoto představení před rodiči, babičkami a sourozenci. Představení dopadlo na výbornou, potlesk se nesl celým sálem a my jsme se tak mohli s úsměvem na tváři vydat vstříc volným dnům.Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 4

+420 608 948 311

skola@smp-jm.cz

Kontakt do družiny: +420 602 255 727

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Zásady ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

 

KURZY PRO VEŘEJNOST

  • Facebook - White Circle

© 2014–2020