2.-6. 3. 2020 Jak jsme se měli v družině a v klubu

V lese

Slunečné počasí nás v pondělí vytáhlo na Milíčovský kopec. Ten se v tu ránu proměnil ve sportovní hřiště, na kterém probíhala různá klání - běh, metání kozelců a kotrmelců, skákání a hopsání ;o)

Úterý celé propršelo, louže byly úplně všude, což nás moc potěšilo - tak skvěle se do nich skáče! Zamířili jsme do Kunratického lesa na místo, na kterém jsme dlouho nebyli. Cestou jsme se vyskákali na malém hřišti. V lese jsme objevili obrovské domečky z větví, které tu někdo postavil.

Na zahradě

Zahrada s přibývajícími slunečními paprsky čím dál více ožívá. Betonový plácek zaplnili nadšení florbalisté, kteří našli v naší nové posile Jitce skvělého parťáka! Dětské brebentění a smích se ozývá i z míst pod stromy, houpaček a od pingpongového stolu.

V dílničkách

Dřeme, až se z nás kouří ;o) Zakázky se na nás do dílniček jenom hrnou: něco na jarmark (s Lukášem barevné obálky s překvapením), něco pro dětičky k zápisu (se Zuzkou a Janou papírové komiksové bubliny)... Jen kdyby chodilo trošku víc pracantů, to by nám bodlo.

Vevnitř

Teď suverénně vede v oblibě barevná brčková stavebnice. Poté, co z ní před pár týdny vznikl obří komín vedoucí přes dvě patra, hledají děti další možnosti - dá se z ní postavit super domeček (no, nepřipomíná vám spíš vězení?) nebo oblek nefalšovaného Minecrafťáka ;o)


V pátek se v družině opět sešli chovatelé, kteří se starají o našeho Bedříška - najdete jej na fotce? Přibývají i noví zájemci, ti musí složit znalostní testík a přijít na kroužek nejméně 4x.

Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 4

+420 608 948 311

skola@smp-jm.cz

Kontakt do družiny: +420 602 255 727

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Zásady ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

 

KURZY PRO VEŘEJNOST

  • Facebook - White Circle

© 2014–2020