Stravování

Máme vlastní výdejnu obědů s jídelnou. ​Stravu nám dodává Ekolandia, která si zakládá na zdravé, plnohodnotné a chutné kuchyni. Vaří z čerstvých surovin, bez umělých dochucovadel a kromě tradičních jídel zařazuje i alternativní, aby byla strava pestrá.

PRAVIDLA

  • Cena oběda je 59 Kč (děti do 10 let) / 65 Kč (děti od 11 let) / dietní varianta +10 Kč (dodává se v samostatně baleném a zchlazovaném boxu).

  • Odhlášení obědů je možné do 10 hodin předchozího dne. První den nemoci lze v době 11–11.30 h vyzvednout oběd ve škole, na další dny absence je nutné obědy odhlásit. Pro vstup do jídelny využijte dveře označené ŠMP-Výdejna z ul. Chomutovická. 

  • Stravu je nutné objednat vždy na měsíc dopředu prostřednictvím objednávkového systému (přístupové údaje zasílá Ekolandia).

  • Objednávání a odhlašování obědů telefonicky mimo systém nemusí být provedeno. Manuální provedení objednávky provozním Ekolandie je zpoplatněno částkou 100 Kč, která je automaticky odečtena z kreditu.

Varianty stravy

ZDRAVÁ STRAVA

Varianta 1 je speciálně vytvořena pro zdravé stravování a optimálně splňuje výživové normy dětí, tzv. spotřební koš.

KLASICKÁ KUCHYNĚ

Varianta 2 představuje klasickou domácí kuchyni a je pro ty, kterým se zdá varianta 1 příliš alternativní nebo ji nemají rádi.

PRO ALERGIKY

Varianta 4 je s masem, bezlepková, bezlaktózová, bez sóji a vajec. Je určena alergikům a vydávána na doporučení lékaře.

O Ekolandii

Ekolandia je nová kuchyně zdravého stravování. Její motto zní: Chutněji, zdravěji, levněji. V roce 2010 začala Ekolandia vařit pro vlastní školky, protože se jí v regionu nepodařilo najít kuchyni, která by vařila zdravě a chutně. Využívá především suroviny od místních farmářů a pěstitelů. Jídelníčky připravuje ve spolupráci s nutriční terapeutkou, aby odpovídaly potřebám růstu a vývoje dětí. Ekolandia usiluje o to, aby jídlo bylo vyvážené a zastoupení jednotlivých skupin potravin optimální.

 

Škola Můj Projekt – základní škola Praha, s. r. o. 

Chomutovická 1443/4

149 00 Praha 4

+420 608 948 311

skola@smp-jm.cz

Kontakt do družiny: +420 602 255 727

IČ: 24736490

IZO: 181033518

ID datové schránky: z5fud8i

Zásady ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

 

KURZY PRO VEŘEJNOST

  • Facebook - White Circle

© 2014–2020